Starostlivosť o Vašu pleť a telo

Ošetrenie DermaBOTEXIN excelent

Čo je DermaBOTEXIN?

- neinvazivný

- netoxický

- vrásky vypnuté až o 80%

- používa sa na vypnutie vrások aj v okolí pier

DermaBotexin je nazývaný aj ako komzetický BOTOX a je to malý peptid, ktorým sa vpravuje do pokožky sérum. Veľmi dôležitá je koncentrcia DermaBOTEXINU. Najväčšie výsledky sa dosahujú pri koncetrácií nad 10%. Produkty skupiny DermaBOTEXIN, ktoré používame  v našom salóne majú koncentráciu 33%. Aplikujeme ich pomocou In-dermu, to znamená, že sa jedná o neinvazívne ošetrenie, ktoré je pre Vás príjemné.

Ošetrenie podľa typu pleti. Ošetrenie zahŕňa: určenie typu pleti, odlíčenie, enzymatický peeling, botoxové sérum 33%,galvanický prístroj,alginátovú masku na tvár DermaBotexin, ošetrenie krémom. (dĺžka ošetrenia cca 1 – 1,5hod.)

- info o cene v salóne

Ošetrenie Redline klasik

Ošetrenie podľa typu pleti. Ošetrenie je určené pre zrelú, dehydrovanú, unavenú pleť. Slúži na odstránenie rohovéj vrstvy kože, zjemnenie pórov a vrások na pleti.

Ošetrenie zahŕňa: určenie typu pleti, odlíčenie, diamantová mikrodermabrázia, skin scrubber, liftingové /hydratačné  sérum, zapracovanie séra ultrazvukom, maska podľa typu pleti, záverečné ošetrenie krémom. (dĺžka ošetrenia cca 1 hod.)

- info o cene v salóne

Diamantová mikrodermbrázia

Diamantová mikrodermabrázia je nenivazívne kozmetické ošetrenie. Princíp ošetrenia je v zbrusovaní povrchovéj vrstvy pokožky. Ide o šetrné ošetrenie, ktoré pleť po odstránení odumretých buniek prekrví a tým nabudí ku vzniku nových buniek, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu v pokožke. Vďaka tomu pleť ostáva jemnejšia a vyzerá mladšie. Diamantová mikrodermbrázia je veľmi účinná pri odstránení jaziev po akné a pigmentových škvŕn.

Ošetrenie zahŕňa: určenie typu pleti, odlíčenie pleti, peeling enzymatický, diamantová mikrodermbrázia 15 – 20 min, aplikácia séra a nasledné zapracovanie ultrazvukom alebo galvanickou žehličkou (pri liftingovom a hydratačnom ošetrení)  , masku podľa typu pleti, očnú masku, záverečné ošetrenie krémom, poradenstvo. (dĺžka ošetrenia cca 1 hod.)

Cena od 17 € – 30 €

Ošetrenie Glamour klasik

Ošetrenie podľa typu pleti.

Ošetrenie zahŕňa: určenie typu pleti, odlíčenie, peeling, sérum, masáž tváre, čistenie pleti, masku na tvár, očnú masku, záverečné ošetrenie krémom, poradenstvo + formovanie a farbenie obočia,depilácia tváre. (dĺžka ošetrenia cca 1,5 hod.)

Cena od 25 €

Ošetrenie Glamour  exclusive

Ošetrenie podľa typu pleti.
Ošetrenie zahŕňa: určenie typu pleti, odlíčenie, peeling, sérum, masáž tváre a dekoltu, čistenie pleti, masku na tvár a dekolt, lifting, očnú masku, záverečné ošetrenie krémom, poradenstvo + formovanie a farbenie obočia,depilácia tváre. (dĺžka ošetrenia cca 1,5 – 2hod.)

Cena od 35 €

Čistenie pleti

Ošetrenie zahŕňa: odlíčenie, peeling, zmäkkčovadlo, čistenie pleti klasicky alebo ultrazvukom, masku na tvár,očnú masku, záverečné ošetrenie krémom, poradenstvo + formovanie a farbenie obočia. (dĺžka ošetrenia cca 1 hod.)

Cena od 20 €