Starostlivosť o Vašu pleť a dekolt

Ošetrenia Diego Dalla Palma

Resurface komplet

S cieľom poskytnúť špecifické riešenie rôznych typov nedostatkov pleti, je starostlivosť RESURFACE2 rozdelená na 3 progresívne cesty intenzity ošetrenia.

Priebeh ošetrenia bol navrhnutý tak, aby boli dosiahnuté progresívne výsledky postupne, po jednotlivých návštevách klienta.

Medzi BENEFITY LÍNIE RESURFACE2 patrí predovšetkým viditeľná redukcia vrások, tmavých škvŕn, rozšírených pórov, jaziev po akné a eliminácia nerovnomerných tónov pleti.

Cena 55€ bez masáže 45€

 

Icon Time komplet

Intenzívna anti-age starostlivosť vyvinutá na boj s vráskami a stratou tonality pleti. Obohatená o vzácne povzbudzujúce účinky striebra, zlata a platiny.

Nech je biologický vek pleti akýkoľvek, ICON TIME™ má riešenie, ktoré vyhovuje každému štádiu nášho života. V

V rade ICON TIME obsahuje 51+3 HYALU COMPLEX zvýšené množstvo aminokyselín, ktoré sú súčasťou štruktúry kolagénu a elastínu, aby sa stimulovala tvorba nových štrukturálnych zložiek pokožky.

51+3 HYALU COMPLEX™
20 AMINOKYSELÍN | 16 VITAMINOV | 6 STOPOVÝCH PRVKOV A MINERÁLOV | 3 KYSELINY NUKLEOVÉ | 4 CERAMIDY | 2 BUNEČNÉ PROTEKTORY | 3 KYSELINY HYALURÓNOVÉ
S BIO-REVITALIZAČNÝM MULTIAKTÍVNYM ÚČINKOM.

Cena 55€

 

Lenitivo Soothing komplet

Znižuje podráždenie a vyrovnáva prirodzenú obranyschopnosť pokožky: rituál krásy s vysokou toleranciou, ktorý upokojuje jemnú pokožku a chráni ju pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi.

Obohatené o PROSENSE PEPTID - neuropeptid s dvojakým účinkom proti podráždeniu:

  1. Vyrovnáva reakciu imunitného systému pokožky, znižuje výskyt začervenania a podráždenia.
  2. Obmedzuje neurogénny zápal, minimalizuje vnímanie bolesti pociťovanej zmyslovými zakončeniami a taktiež poskytuje úľavu jemnej alebo oslabenej pokožke.

Cena 45€

 

Ošetrenia Syn Care

DermaNEOXIN

DermaNEOXIN obsahujú látku Argireline – vyhľadávaný španielsky peptid pre intenzívny účinok proti mimickým vráskam. Okamžitý účinok poskytuje látka DMAE. Dlhodobý účinok proti vráskam zvyšuje cyklopeptid a francúzka zmes peptidov Matrixyl. Hydratáciu a jemnosť poskytuje tropokolagén.

Cena 55€

 

Glamour komplet

Ošetrenie podľa typu pleti. Ide o kompletné ošetrenie zahňujúce všetky potreby pre daný typ pokožky. Čistenie,masáž,hydratácia,lifting.

Cena od 40 – 45€

 

Diamantová mirkodermabrazia

Kozmetické ošetrenie ktoré zahŕňa exfoliáciu a odstránenie vrchnéj vrstvy odumretých kožných buniek a nečistôt z tváre, krku, hrudníka. Ošetrenie zvyčajne trvá 30 až 60 minút a na dosiahnutie optimálnych výsledkov je potrebných viacero sedení.

Mikrodermabrázia je neinvazívna procedúra a zameriava sa na najčastejšie problémy pleti:

  • jemné linky a vrásky;
  • hyperpigmentácia, starecké a hnedé škvrny;
  • rozšírené póry a čierne bodky;
  • akné a jazvy po akné;
  • nerovnomerný tón a štruktúra pleti;
  • poškodenie slnkom.
Cena od 30€

Hĺbkové čistenie pleti Glamour

Hĺbkové čistenie prebieha manuálne a ultrazvukom. Po vyčistení nasleduje dezinfikovanie pleti ozónom.Na záver ošetrenia je aplikácia masky /čistiaca,stahújúca,ukludňujúca/ a aplikácia séra a záverečného krému podľa typu pokožky.

Cena od 25€

 

Všetky ošetrenia komplet zahŕňajú masáž tváre,formovanie a farbenie obočia,príp.depiláciu tváre.